Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dětský den v Nýrsku v Areálu pod sjezdovkou

30. 6. 2014

 

20140628_142244.jpg V sobotu 28. 6. jsme využili pozvání pořadatelů k prezentaci našeho spolku na dětský den v Nýrsku. Bohužel některé děti a maminky byly nemocné, a tak jsme vyslali reprezentanty. Pro návštěvníky jsme měli připraveny fotografie s terapiemi našich dětí. Nejvíce se zajímali o činnost spolku, dále je zaujala delfinoterapie a díky fotografiím se mohli seznámit s přístrojem MOTOmed, který jsme získali na základě akce Kilometry podaných rukou.

Atmosféra byla báječná a přátelská, za níž chceme pořadatelům poděkovat. Dále chceme poděkovat všem, kteří přispěli koupí našich výrobků v hodnotě 2.260,- Kč.

Finanční částku použijeme na zakoupení didaktických pomůcek do našeho klubu, které budou k dispozici i dalším dětem.
Děkujeme a zase se rádi do Nýrska vrátíme.

Naše snaha dostat se do povědomí veřejnosti se postupně naplňuje.


http://klatovsky.denik.cz/galerie/pod-sjezdovkou-znel-detsky-smich.html?mm=5365794