Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hlasujte a pomozte nám

30. 5. 2015

 

logo---tmavsi.jpg Byli jsme nominováni a vybráni do projektu TESCO.

Od 1. 6. 2015 do 28. 6. 2015 můžete hlasovat v rámci projektu TESCO Pomáháme s Vámi. Za každý nákup v obchodě TESCO Klatovy a Kdyně v hodnotě 200,-Kč získáte žetonek. Vhozením žetonku do tubusu s jménem našeho spolku nás podpoříte. Organizace s největším počtem žetonků získá od společnosti TESCO 50 000,-Kč.

Cílem našeho projektu je pořádání akcí, terapií a tvůrčích dílniček v našem centru nejen pro handicapované, ale i zdravé děti. Díky společnému setkávání se vytváří zdravé vztahy mezi dětmi, rozvíjí se tolerance k odlišnosti lidí. Věříme ve smysluplnost začleňování postižených dětí v místě, kde žijí se svou rodinou. Dále bychom rádi zakoupili přístroj na oxygenoterapii.                                  

Díky za naše děti, tímto dostávají šanci…

Již v loňském roce jsme od HM Tesco Klatovy získali finanční podporu 30.000,-Kč, za které jsme vybavili náš klub a zakoupili zrakové stimulační pomůcky. Dále nás podpořili materiálně při společné akci Letní Randevú, dobročinném bazaru a v letošním roce při Dni pro rodinu.  original-tesco.jpg